УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Донецькій області

» Прес-центр » новини » Ліквідація ямковості: з початку року на Донеччині усунено 364,4 тис. м2 руйнувань та деформацій асфальтобетонного покриття

Ліквідація ямковості: з початку року на Донеччині усунено 364,4 тис. м2 руйнувань та деформацій асфальтобетонного покриття

За даними відділу ремонту та експлуатаційного утримання автодоріг та безпеки дорожнього руху Служби автомобільних доріг у Донецькій області, з початку року на автошляхах регіону ліквідовано 364,4 тис. м2 ямковості та 10 тис. м2 сітки тріщин. Крім того, на автомобільних дорогах загального користування встановлено або замінено 8 539 дорожніх знаків і поновлено 1 420 км осьової лінії горизонтальної розмітки.

Як повідомлялось раніше, на Донеччині зберігається стійка тенденція до прискореної руйнації автомобільних доріг: у 2016 році показники ямковості зросли до 376 тис. м2. Першочергові роботи з ремонту та експлуатаційного утримання виконуються на автомобільних дорогах загального користування державного значення, а також за основними напрямками руху (маршрутами, визначеними Службою автодоріг задля оптимізації транспортних потоків в об’їзд тимчасово непідконтрольної території).  

Нагадаємо, на балансі Служби автомобільних доріг у Донецькій області перебуває 8 075,7 км автошляхів загального користування державного та місцевого значення (під час тимчасової окупації частини області – 5 669,6 км).

Прес-служба САД у Донецькій області