УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Донецькій області

» Прес-центр » новини »  На автомобільної дорозі Т-05-14 Добропілля – Лиман, км 36 + 750  –  км 49 + 615 влаштоване верхній шар покриття та закінчуються роботи по відновленню узбіч та укосів

 На автомобільної дорозі Т-05-14 Добропілля – Лиман, км 36 + 750  –  км 49 + 615 влаштоване верхній шар покриття та закінчуються роботи по відновленню узбіч та укосів

Крім мостів та шляхопроводів на Донеччині, в рамках реалізації проєкту «Велике будівництво» цьогоріч ремонтуються переважно капітальним ремонтом і дороги.
Ось одна з них:  Т-05-14 Добропілля – Лиман, яка знаходиться  між містами  Добропілля та Краматорськ. Загальна протяжність ремонту цієї дороги складає 35,1 км.
На сьогоднішній день на ділянці км 36 + 750  –  км 49 + 615,  що знаходиться між населеними пунктами с. Сергіївка та м. Краматорськ, загальною довжиною 12,9 км, в повному обсязі влаштоване верхній шар покриття та закінчуються роботи по відновленню узбіч та укосів.


Що було зроблено раніше: 
– фрезерування існуючого покриття;
– посилення основи дорожнього одягу;
– влаштовано нижній шар покриття.


Служба автомобільних доріг у Донецькій області звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт!