УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Донецькій області

» Прес-центр » новини » «ПЕРЕДБАЧАТИ, ГОТУВАТИСЯ ТА РЕАГУВАТИ НА КРИЗИ – ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР»: ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ – 2021

«ПЕРЕДБАЧАТИ, ГОТУВАТИСЯ ТА РЕАГУВАТИ НА КРИЗИ – ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР»: ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ – 2021

Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006,  наша країна відзначає День охорони праці 28 квітня.

Служба автомобільних доріг у Донецькій області долучилася до відзначення цього дня, девіз якого у 2021 році – «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР».

У цьому році Міжнародна організація праці у цей День охорони праці акцентує увагу на важливості зміцнення системи безпеки та здоров’я (далі – БЗР), включно зі службами безпеки та охорони здоров’я як на національному рівні, так і на рівні підприємств. Саме тому Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі буде присвячений стратегіям зміцнення національних систем БЗР та спрямований на посилення життєстійкості та протидії нинішнім і майбутнім кризам з урахуванням винесених уроків і набутого досвіду в сфері праці.

За рекомендацією Міжнародної організації праці девіз зазначеного заходу у 2021 році «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – інвестуймо зараз у стійкі системи БЗР».