УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Донецькій області

» Прес-центр » новини » Повідомлення про закриття руху! На час проведення капремонту Н-32 змінюється схема проїзду автотранспорту між Мирноградом і Костянтинівкою!

Повідомлення про закриття руху! На час проведення капремонту Н-32 змінюється схема проїзду автотранспорту між Мирноградом і Костянтинівкою!

Служба автомобільних доріг у Донецькій області повідомляє водіям та перевізникам про тимчасове закриття руху автодорогою загального користування державного значення Н-32 Покровськ – Бахмут – Михайлівка за маршрутом Мирноград – Костянтинівка. (До реформування – Т-05-04 Красноармійськ – Артемівськ – Михайлівка.) На час проведення капремонту національної траси пропонується альтернативний маршрут з використанням місцевих доріг!

Увага! З 12 травня проїзд між Мирноградом і Костянтинівкою здійснюватиметься через села Попів Яр та Полтавка! Схема маршруту: а/д Т-05-04 км 26+000→с. Попів Яр→с. Полтавка→а/д Т-05-04 км 38+000  (і у зворотному напрямку).

Закриття ділянки пов’язано з проведенням капітального ремонту національної траси з використанням нових технологій з розламування цементобетонного покриття та необхідністю перевлаштування зношених водопропускних труб під дорожнім насипом. Заходи дозволять максимально скоротити терміни ремонтних робіт та убезпечити дорожній рух.

Служба автомобільних доріг у Донецькій області звертається до всіх учасників дорожнього руху з розумінням поставитись до тимчасових незручностей! Про відновлення руху буде повідомлено додатково!

Об'єкт капремонту: а/д Н-32 Покровськ – Бахмут – Михайлівка між Мирноградом та Костянтинівкою. Фото: ДонОДА

Докладніше про об’єкт капремонту

Сторінка у Facebook 

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області