Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Прес-центр » новини » Пріоритети-2019: понад сім кілометрів траси від Андріївки в напрямку Сергіївки мають капітально відремонтовану проїзну частину (ФОТО)

Пріоритети-2019: понад сім кілометрів траси від Андріївки в напрямку Сергіївки мають капітально відремонтовану проїзну частину (ФОТО)

У Слов’янському районі за маршрутом руху Добропілля – Краматорськ, між населеними пунктами Андріївка та Сергіївка, продовжується комплексне відновлення пріоритетної для області траси. Нагадаємо, ділянка капремонту є частиною автомобільної дороги загального користування державного значення Т-05-14 Добропілля – Лиман та складовою основного маршруту транспортних засобів, який сполучає північ із півднем Донецької області (Слов’янськ із Маріуполем та у зворотному напрямку).

Відремонтована проїзна частина а/д Т-05-14 Добропілля – Лиман, км 28+300-км 36+750, між Андріївкою та Сергіївкою за маршрутом руху Добропілля – Краматорськ

 

Вже сім кілометрів пріоритетного автошляху мають капітально відремонтовану проїзну частину. Завдяки комплексному відновленню траса відповідає сучасним стандартам безпеки та параметрам дороги III категорії, а саме:

  • ширину проїзної частини (смуг руху) доведено до нормативних вимог;
  • проїзна частина здатна витримувати нормативні навантаження автотранспорту;
  • виправлені віражі проїзної частини мають нормативні радіуси заокруглень (горизонтальних та вертикальних кривих у плані), що дозволяє забезпечити стійкість транспортних засобів при русі;
  • улаштовані перехідно-швидкісні смуги забезпечують безперешкодний рух основних транспортних потоків тощо.

На сьогодні дорожня спецтехніка працює біля с. Сергіївка. Згідно з проектом, на об’єкті виконуються роботи з улаштування додаткової смуги підйому для руху, насамперед, великовантажного автотранспорту.

Паралельно триває улаштування системи поверхневого водовідведення – встановлення залізобетонних прикрайкових лотків.

Як вже повідомлялось, загальна протяжність ділянки – 8,4 км (а/д Т-05-14 Добропілля – Лиман, км 28+300-км 36+750). Для забезпечення безпечних та комфортних умов проїзду та покращення транспортно-експлуатаційних характеристик на зазначених семи кілометрах виконано роботи:

  • з підсилення дорожнього одягу шаром із органо-мінеральної суміші за технологією холодного ресайклінгу в установці;
  • улаштування нижнього шару асфальтобетонного покриття з крупнозернистої асфальтобетонної суміші типу А марки I;
  • укладання верхнього шару із щебенево-мастикового асфальтобетону (ЩМА-20);
  • будівництва водопропускних труб під дорожнім насипом;
  • досипання та укріплення узбіч;
  • нанесення дорожньої розмітки тощо.

Замовник робіт – Служба автомобільних доріг у Донецькій області. Підрядник відкритих торгів – ТОВ «Автомагістраль-Південь». Джерело фінансування: спеціальний фонд Державного бюджету за програмою 3111020 «Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення».

Шановні водії! Роботи виконуються «під рухом»! Будьте вкрай уважні за кермом та виконуйте вимоги Правил дорожнього руху!

Докладніше

Сторінка у Facebook 

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області