Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Прес-центр » новини » Продовжується ремонт моста через ріку Сіверський Донець (ФОТО)

Продовжується ремонт моста через ріку Сіверський Донець (ФОТО)

Продовжується ремонт моста через ріку Сіверський Донець біля села Богородичне у напрямку Святогірська. Роботи, нагадаємо, виконуються по одній смузі руху – другу відкрито для проїзду транспортних засобів. 

Станом на 03.05.2019 на об’єкті добігають кінця роботи із захисту поверхні балок спеціальним полімерно-цементним розчином. Після нанесення захисного шару та улаштування нових деформаційних (температурних) швів, виконуються роботи з армування та бетонування так званого «стічного трикутника» (нової залізобетонної плити). На сьогодні 110 м проїзної частини (по одній смузі руху) вже забетоновано. Також триває улаштування незнімної опалубки пішохідних тротуарів, які до ремонту знаходилися у вкрай незадовільному стані. На черзі – улаштування гідроізоляції та асфальтобетонного покриття. Поточний середній ремонт дозволить захистити несучі конструкції мосту, забезпечити безпеку руху та удосконалити систему водовідведення.

Роботи виконуються по одній смузі руху – інша з реверсивним регулюванням залишається відкритою для проїзду транспортних засобів

Мостовий перехід протяжністю 233 пог. м є частиною автомобільної дороги загального користування державного значення Т-05-21 /М-03/ – під’їзд до м. Святогірська, км 6+895 (Слов’янський район).

Шановні водії! На період ремонту моста внесено зміни в організацію дорожнього руху!Роботи виконуються з перекриттям половини ширини проїзної частини! Здійснюється реверсивне регулювання! Будьте вкрай уважні за кермом та виконуйте вимоги Правил дорожнього руху! Ділянку дороги облаштовано тимчасовими світлофорами з автономним живленням, дорожніми знаками, конусами та віхами!

Сторінка у Facebook   

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області