УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Донецькій області

» Прес-центр » новини » Реформування Укравтодору: Мінінфраструктури залучає іноземців для здійснення кардинальних змін у дорожній галузі України

Реформування Укравтодору: Мінінфраструктури залучає іноземців для здійснення кардинальних змін у дорожній галузі України

Міністерство інфраструктури України залучає іноземців до процесу реформування Укравтодору: окрім українських фахівців, до складу робочої групи з питань реформування вітчизняної дорожньої галузі, увійдуть й експерти Литви та Німеччини.

Перше засідання новоствореної команди з впровадження кардинальних змін у дорожньо-транспортній інфраструктурі має відбутися цього тижня (узгоджений план заходів щодо реформування галузі буде подано на розгляд профільного Міністерства до 27 листопада поточного року). Для втілення принципово нових підходів в управлінні дорожньою галуззю знадобиться щонайменше півроку, повідомляє офіційний сайт відомства.

«Ще на початку року одним з пріоритетних напрямків роботи Міністерства ми обрали кардинальну зміну підходу до управління дорожньою галуззю України.  Увесь цей час ми активно співпрацюємо з різними іноземними експертами.  Я дуже вдячний колегам з Німеччини, Литви, Білорусі, які активно діляться досвідом та дуже допомагають у нашому прагненні зробити українські дороги не гіршими, ніж у Європі. У вересні ми підписали програму взаємодії з Міністерством транспорту та комунікацій Литовської республіки. Їх експерти візьмуть активну участь  в налагодженні роботи Укравтодору, структурними перетвореннями служби. З такою допомогою ми швидше та ефективніше позбудемося радянських методів управління дорожнім господарством», –  зазначив Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський.

Склад робочої групи з питань реформування дорожньої галузі України