Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Прес-центр » новини » Рекомендуємо водіям та перевізникам до настання сприятливих погодних умов утриматися від поїздок у межах регіону та у напрямку сусідніх областей!

Рекомендуємо водіям та перевізникам до настання сприятливих погодних умов утриматися від поїздок у межах регіону та у напрямку сусідніх областей!

Снігопади різної інтенсивності стрімко поширюються територією Донеччини! Служба автомобільних доріг у Донецькій області наполегливо рекомендує водіям та перевізникам до настання сприятливих погодних умов утриматися від поїздок на дальні відстані – у межах регіону та у напрямку сусідніх областей!

Станом на 12:00 снігові опади спостерігалися у Мангушському, Нікольському, Волноваському, Великоновосілківському та Мар’їнському районах. По обіді сніг почав припорошувати Покровський, Костянтинівський та Бахмутський райони.

Діапазон температури повітря: +1… -2 °C. Покриття автомобільних доріг загального користування державного значення (міжнародних, національних і територіальних трас) – переважно мокре, у засніжених районах – місцями накат.

 а/д Т-05-23 /Н-20/ – Кременівка – Ялта, км 30 (Нікольський район)

 а/д Н-20 Слов’янськ – Донецьк – Маріуполь, км 188 (Волноваський район)

У роботах із розчищення проїзної частини від снігових заметів задіяно близько 30 одиниць техніки ДП «Донецький облавтодор»: комбіновані дорожні машини (КДМ), навантажувачі, автогрейдери і трактори (Т-150).

Проїзд транспортних засобів автодорогами загального користування державного значення ЗАБЕЗПЕЧЕНО. Обмежень у русі НЕМАЄ. Нагадуємо, у межах Запорізької області введено обмеження

Як вже повідомлялось, для роботи в осінньо-зимовий період підрядне підприємство ДП «Донецький облавтодор» підготувало 144 од. спеціалізованої техніки. Також підрядником укладено договори на залучення додаткової техніки сторонніх організацій (32 од.). На сьогодні на стаціонарних базах і тимчасових майданчиках філій облавтодора є необхідний запас протиожеледних та паливно-мастильних матеріалів. В умовах інтенсивних снігопадів із високою ймовірністю утворення транспортних заторів облаштовано й майданчики для відстою автотранспорту.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області