Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Прес-центр » новини » Ремонт М-03 Київ-Харків-Довжанський: 11,5 км міжнародної траси вже мають нове двошарове асфальтобетонне покриття

Ремонт М-03 Київ-Харків-Довжанський: 11,5 км міжнародної траси вже мають нове двошарове асфальтобетонне покриття

У Слов’янському районі Донецької області, від повороту на Святогірськ у напрямку Слов’янська, продовжується ремонт автодороги загального користування державного значення М-03 Київ – Харків – Довжанський. На даний час проїзна частина вже має нове двошарове асфальтобетонне покриття, і добігають кінця роботи з улаштування системи поверхневого водовідведення – монтажу прикрайкових залізобетонних лотків.

Нагадаємо, зазначена ділянка траси мала значні руйнування і деформації покриття та потребувала посилення несучої здатності (з частковою заміною) дорожнього одягу. Також проектом передбачено встановлення металевого бар’єрного огородження, дорожніх знаків та нанесення дорожньої розмітки.

а/д М-03 Київ – Харків – Довжанський, км 655+000-км 666+500, протяжність ремонтуємої ділянки – 11,5 км

Влаштування системи водовідведення – монтаж залізобетонних лотків 

Як повідомлялось раніше, решту міжнародної траси від кордону з Харківщиною до Слов’янська – 14,9 км – було відремонтовано у 2017 році. Фінансування поточного середнього ремонту здійснюється з двох джерел: загального фонду Держбюджету (за бюджетною програмою 3111120 «Покращення стану автомобільної дороги загального користування державного значення М-03 Київ – Харків – Довжанський») та спеціального фонду обласного бюджету (коштів від «митного експерименту»). Роботи виконує ТОВ «Славдорстрой» (замовник – Служба автомобільних доріг у Донецькій області).

Сторінка у Facebook  

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області