УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Донецькій області

» Прес-центр » новини » Ремонтні роботи з реконструкції моста по вул. Алмазна у Добропіллі мають завершитися до кінця листопада

Ремонтні роботи з реконструкції моста по вул. Алмазна у Добропіллі мають завершитися до кінця листопада

На прохання підрядного підприємства, що виконує роботи з реконструкції аварійного мосту по вул. Алмазна у Добропіллі, Служба автодоріг подовжила термін дії Ордера на право встановлення тимчасових дорожніх знаків та інших засобів організації дорожнього руху в об’їзд ремонтованої ділянки дороги.

У листі-запиті до підрядного підприємства Служба попросила надати роз’яснення щодо причин затримки ремонтних робіт. За інформацією ТОВ «Підприємство «Маст-Буд», коригування графіку проведення реконструкції штучної споруди пов’язано «із затримкою видачі дозвільних документів на будівництво».

Отже, відповідно до внесених корективів, граничний термін завершення ремонту мостового переходу – 30 листопада 2016 року.

Увага! Більш детальну інформацію про хід виконання реконструкції можна отримати від балансоутримувача штучної споруди – КП «Добропільський міський транспорт» Добропільської міської ради.

Як повідомлялось раніше, у зв’язку з відбудовою 19-метрового мостового переходу, розташованого за маршрутом Добропілля – Краматорськ, Службою та відділом Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції у Донецькій області було погоджено Схему організації об’їзду ремонтованої ділянки дороги. 

На вимогу Служби щодо належного облаштування об’єкту реконструкції та об’їзних автошляхів засобами організації дорожнього руху підрядною організацією було встановлено понад 40 тимчасових дорожніх знаків та інформаційних панно.

Зазначимо, що згідно зі Схемою об’їзду, транспортні засоби повинні рухатися  виключно автодорогами загального користування державного та місцевого значення, за маршрутами: Добропілля – Бокове – Нововодяне та Добропілля – Новодонецьке – Степанівка – Новоявленка – Новотроїцьке.

Проїзд автотранспорту міськими вулицями Добропілля суперечить рекомендованим маршрутам та суттєво впливає на безпеку дорожнього руху!

Про демонтаж обмежувальних тимчасових дорожніх знаків та відновлення руху відремонтованим мостом буде повідомлено додатково.  

Прес-служба САД у Донецькій області