Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Прес-центр » новини » Шановні водії! На дорогах – місцями перемети та ожеледиця!

Шановні водії! На дорогах – місцями перемети та ожеледиця!

На Донеччині зберігається нестійка погода. Ввечері снігопади перейшли у мокрий сніг із дощем або мряку (густий дрібний дощ). Сильний вітер, що спричинив перемети на дорогах, поступово вгамовується. Роботи з ліквідації зимової слизькості продовжуються.  

Станом на 21:00 у роботах із експлуатаційного утримання автодоріг загального користування державного значення задіяно спецтехніку всіх філій підрядника ДП «Донецький облавтодор». Розгалужена мережа 7 філій (17 дільниць) підприємства по всій області дозволяє оперативно залучити необхідні людські та матеріальні ресурси для запобігання або ліквідації наслідків негоди. На міжнародних, національних і територіальних трасах працюють більше півсотні дорожників.

Обмежень у русі немає. Проїзд транспортних засобів забезпечено.

УВАГА! У зв’язку з нестійкою погодою, різкою зміною опадів та коливанням температури повітря, підмерзанням асфальтового покриття та виникненням переметів та ожеледиці, Служба автомобільних доріг у Донецькій області просить водіїв перечекати негоду та по можливості  утриматись від поїздок на дальні відстані.

а/д Т-05-25 Михайлівка – Селидове – Курахове, сильний вітер спричинив перемети на дорогах

а/д Н-20 Слов’янськ – Донецьк – Маріуполь за маршрутом Слов’янськ – Краматорськ

а/д Т-05-14 Добропілля – Лиман за маршрутом Райгородок – Лиман

Майданчики для відстою автотранспорту

Стаціонарні пункти обігріву (розташовані за адресами філій облавтодору  центральних баз і дільниць)

Контактні телефони та адреси електронної пошти:

Служба автомобільних доріг у Донецькій області (замовник робіт і балансоутримувач автодоріг загального користування державного значення – міжнародних, національних і територіальних доріг): (050) 450-79-98, disp.sad.dn.ukravtodor@gmail.com (диспетчер);

ДП «Донецький облавтодор» (підрядник із експлуатаційного утримання автодоріг загального користування державного значення): (0623) 52-22-55, (095) 152-53-04, disp@avtodor.dn.ua (диспетчер).

Сторінка у Facebook 

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області