УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Донецькій області

» Прес-центр » новини » Слов’янський район: на міжнародній трасі М-03 Київ – Харків – Довжанський тривають роботи з посилення дорожнього одягу

Слов’янський район: на міжнародній трасі М-03 Київ – Харків – Довжанський тривають роботи з посилення дорожнього одягу

У межах Донецької області триває ремонт із заміни верхніх шарів покриття міжнародної траси М-03 Київ – Харків – Довжанський. Ділянка дороги розташована у Слов’янському районі, від повороту на Святогірськ у напрямку Слов’янська. Протяжність ремонтуємої ділянки – 11,5 км, загальна площа – 109,8 тис. м2. Нагадаємо, решту траси від кордону з Харківщиною до Слов’янська було відремонтовано поточним середнім ремонтом у 2017 році.

 

а/д М-03 Київ – Харків – Довжанський, км 655+000-км 666+500, протяжність ремонтуємої ділянки – 11,5 км. Фото: Служба автодоріг 

Як і торік, відновлення стратегічної траси, що співпадає з найдовшим європейським транспортним коридором Е-40, фінансується з двох джерел: загального фонду Держбюджету (за бюджетною програмою 3111120 «Покращення стану автомобільної дороги загального користування державного значення М-03 Київ – Харків – Довжанський») та спеціального фонду обласного бюджету (коштів від «митного експерименту»). Роботи виконує ТОВ «Славдорстрой» (на підставі договору зі Службою автомобільних доріг у Донецькій області).

 

Сьогодні, 16 квітня, на об’єкті розпочато роботи з улаштування вирівнюючого шару покриття з гарячої крупнозернистої асфальтобетонної суміші типу А марки I. Паралельно продовжуються роботи з фрезерування застарілого покриття (наразі відфрезеровано 4 км). 

 

Організація безпеки дорожнього руху на ділянці проведення робіт. Увага! Ремонтні роботи виконуються під рухом! Фото: Служба автодоріг

Службою автодоріг у Донецькій області здійснюється інспекційний контроль якості ремонтних робіт. Перевіряється розлив в’яжучих матеріалів (підґрунтовка) перед улаштуванням вирівнюючого шару покриття, температурний режим використання будматеріалу (гарячої крупнозернистої асфальтобетонної суміші типу А марки I), товщина неущільненого вирівнюючого шару, рівність та ухил улаштованого вирівнюючого шару покриття тощо.

 

Інспекційний контроль якості ремонтних робіт із улаштування вирівнюючого шару покриття. Фото: Служба автодоріг 

  

Додамо, що за висновками експертів, проїзна частина цієї ділянки траси мала значні руйнування та деформації покриття та потребувала посилення несучої здатності дорожнього одягу.

Увага! Ремонтні роботи виконуються під рухом! Служба автомобільних доріг у Донецькій області звертається до водіїв із проханням бути максимально пильними за кермом – виконувати вимоги Правил дорожнього руху! Зважати на тимчасові дорожні знаки!

Докладніше про об’єкт поточного середнього ремонту

Більше фото на нашій сторінці у Facebook     

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області