Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Прес-центр » новини » Слов’янський район: триває капітальний ремонт ділянки Андріївка – Сергіївка за маршрутом руху Добропілля – Краматорськ (ФОТО)

Слов’янський район: триває капітальний ремонт ділянки Андріївка – Сергіївка за маршрутом руху Добропілля – Краматорськ (ФОТО)

На замовлення Служби автомобільних доріг у Донецькій області (Укравтодор) триває капітальний ремонт ділянки Андріївка – Сергіївка за маршрутом руху Добропілля – Краматорськ (а/д Т-05-14 Добропілля – Лиман, км 28+300-км 36+750). Станом на 06.05.2019 новий дорожній одяг із укріпленою основою шаром із органо-мінеральної суміші та з нижній шаром асфальтобетонного покриття мають 3,4 км. Загальна протяжність ділянки – 8,4 км. 

Шановні водії! Роботи виконуються «під рухом»! Будьте вкрай уважні за кермом та виконуйте вимоги Правил дорожнього руху!

 

ДО РЕМОНТУ⚠️параметри існуючої дороги, побудованої у 60-х роках минулого століття, не відповідали діючим нормативним вимогам та параметрам дороги III категорії (на різних ділянках ширина проїзної частини коливалась від 4,7 до 8,2 м; дорожній одяг мав значні дефекти, в тому числі руйнування країв проїзної частини, та не витримував наявного навантаження транспортних засобів);

 

⚠️ділянка потребувала будівництва додаткових водопропускних труб та ремонту із подовженням існуючих труб, тобто ефективної системи поверхневого водовідведення і дренажних водовідвідних споруд для захисту дорожнього одягу та земляного полотна тощо.

 

ПІСЛЯ РЕМОНТУ ✅новий дорожній одяг (з використанням відфрезерованого матеріалу в шарах основи) матиме загальну товщину конструктивних шарів – 43 см;
✅для захисту дорожнього одягу від перезволоження на розширених ділянках у конструкції одягу влаштовується геосинтетичний матеріал (геотекстиль) для запобігання змішуванню між собою фракцій зернистих матеріалів нижнього шару основи з ґрунтом земляного полотна; 
✅існуючі елементи плану та поздовжнього профілю будуть максимально збережені, за винятком ділянок, де передбачається «згладжування» радіусів поворотів (заокруглень) відповідно до дозволеної швидкості руху транспортних засобів.

 
 

БЕЗПЕКА РУХУ✅траса відповідатиме параметрам дороги III категорії (матиме перехідно-швидкісні смуги, смуги підйому, укріплені смуги узбіч, заїзні кишені тощо) та матиме ефективну систему поверхневого водовідведення тощо.

 
 

Джерело фінансування: спеціальний фонд Держбюджету (Державний дорожній фонд). Підрядник: Автомагістраль-Південь

Сторінка у Facebook   

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області