Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Прес-центр » новини » Снігопади спостерігаються майже по всій території області (ФОТО)

Снігопади спостерігаються майже по всій території області (ФОТО)

Станом на 18:00 у зимовому утриманні автодоріг загального користування державного значення (міжнародних, національних і територіальних трас) задіяно 61 од. спецтехніки підрядника ДП «Донецький облавтодор»: 34 КДМ, 15 навантажувачів, 10 тракторів Т-150 та 2 автогрейдери. Снігопади спостерігаються майже по всій території області, окрім Олександрівського району. У Лиманському районі – невеликий сніг. Наразі температура становить 0… -3 °C (з тенденцією до зниження показників повітря). Найбільше випадіння – у Мангушському районі, де товщина снігового покриву – місцями до 20 см.

а/д Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя – Маріуполь за маршрутом Запоріжжя – Маріуполь, км 697

а/д Т-05-23 /Н-20/ – Кременівка – Ялта, км 37

Служба автомобільних доріг у Донецькій області наполегливо рекомендує водіям та перевізникам до настання сприятливих погодних умов утриматися від поїздок на дальні відстані – у межах регіону та у напрямку сусідніх областей! Проїзд транспортних засобів автодорогами загального користування державного значення забезпечено. Обмежень у русі немає.  

Як вже повідомлялось, для роботи в осінньо-зимовий період підрядне підприємство ДП «Донецький облавтодор» підготувало 144 од. спеціалізованої техніки. Також підрядником укладено договори на залучення додаткової техніки сторонніх організацій (32 од.). На сьогодні на стаціонарних базах і тимчасових майданчиках філій облавтодора є необхідний запас протиожеледних та паливно-мастильних матеріалів. В умовах інтенсивних снігопадів із високою ймовірністю утворення транспортних заторів облаштовано й майданчики для відстою автотранспорту.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області