УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Донецькій області

» Прес-центр » новини » Стартує другий етап Тижня безпеки дорожнього руху

Стартує другий етап Тижня безпеки дорожнього руху

З 15 по 21 листопада стартує другий етап Тижня безпеки дорожнього руху ООН.

Так в усіх областях дорожні підприємства вживатимуть заходи для покращення безпеки дорожнього руху та зниження рівня аварійності на автомобільних дорогах загального користування.

Спеціалісти САД у Донецькій області, в межах проведення Тижня безпеки, перевірили стан засобів безпекі на державних дорогах.

Станом на 18 листопада поточного року на дорогах державного значення реалізовано такі завдання:

встановлено та замінено 2037 дорожніх знаків;
встановлено 2,02 км нового бар’єрного огородження;
відремонтовано 3,74 км бар’єрного огородження;
здійснено розмітку проїзної частини на 900 км, пішохідних переходів – 320 шт., напрямних острівців – 409,4 м2.
Усі перелічені заходи здійснювалися в рамках експлуатаційного утримання доріг на виконання Плану заходів із підвищення рівня безпеки, за бюджетною програмою «Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення».

Для покращення безпеки дорожнього руху здійснювалися й заходи за проектами капітального та поточного середнього ремонтів у рамках Національної програми «Велике будівництво». Зокрема це зміцнення узбіч, влаштування з’їздів, пішохідних доріжок і тротуарів, заїзних кишень і зупинок громадського транспорту.

Довідково: Тиждень безпеки дорожнього руху ООН проводиться у рамках Другого Десятиліття дій по забезпеченню безпеки дорожнього руху 2021-2030 рр., проголошеного Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН А/74/L.86 «Підвищення безпеки дорожнього руху в усьому світі», за ініціативою Міністерства охорони здоров’я України та підтримки Міністерства інфраструктури України.