УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Донецькій області

» Прес-центр » новини »
Триває капітальний ремонт автомобільної дороги Т-05-14 Добропілля – Лиман, км 28 + 300 – км 36 + 750


Триває капітальний ремонт автомобільної дороги Т-05-14 Добропілля – Лиман, км 28 + 300 – км 36 + 750

Ділянка згідно завдання та розрахункової перспективної інтенсивності руху відповідає ІІІ категорії.


Автошлях  пролягає через селища Варварівка та Сергіївка і має протяжність 8,45 км.


Так 10 жовтня по  всій протяжності об'єкту було влаштовано верхній шар із щебенево-мастикового асфальтобетону (ЩМА-20). Надалі готується влаштування бар'єрного огородження та водовідведення.

Раніше на ділянці було зроблено: вирубування дерев, корчування пнів, чагарнику та дрібнолісся, а також розбирання існуючих споруд (металеві щити та опори знаків, напрямні стовпчики, автопавільйони). 


Проектом було передбачено: фрезерування старого дорожнього покриття по всій протяжності ділянки з подальшим використанням відфрезерованого матеріалу в шарах основи нового дорожнього одягу.


Конструкція підсилення дорожнього одягу включає вирівнюючий шар, який влаштовано по шару існуючого щебеню, верхнього шару основи та двох асфальтобетонних шарів.


В наслідок капітального ремонту ділянки будуть поліпшені транспортно-експлуатаційні показники дороги, що покращить умови руху дорожніх транспортних засобів, знизиться собівартість перевезень вантажів та пасажирів і час перебування їх у дорозі, буде підвищена безпека та зручність руху.


Про хід виконання робіт на мостах та дорогах Донеччини – читайте у наступних повідомленнях Служби автомобільних доріг у Донецькій області. Для цього вам необхідно підписатися на сторінку Служби автомобільних доріг у Донецькій області у Фейсбуці, а також на сайт Укравтодору.