УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Донецькій області

» Прес-центр » новини » Українці підтримують більш високі стандарти та нові підходи в контролі швидкості руху – Мінінфраструктури

Українці підтримують більш високі стандарти та нові підходи в контролі швидкості руху – Мінінфраструктури

Міністерство інфраструктури пропонує три кроки для суттєвого зменшення дорожньо-транспортних пригод на автошляхах країни, а саме:  

·        обмеження дозволеної швидкості руху транспортних засобів у населених пунктах не більше 50 км/год (на окремих ділянках – 70 км/год);

·        встановлення світлофорів з автоматичним регулюванням рівня швидкості (якщо водій перевищує швидкість, вмикається червоне світло);

·        введення більш суворого контролю за дотриманням швидкості (припустимий рівень перевищення знижено з 20 км/год до 10 км/год).

Запропоновані нововведення вже підтримані цільовою аудиторією (водіями-чоловіками 30-45 років) під час глибинного дослідження щодо покращення безпеки дорожнього руху, проведеного соціологами на замовлення Міністерства інфраструктури України.

За висновками фахівців, суттєвого зменшення травматизму та смертності при ДТП можна досягти завдяки реформуванню дорожньої галузі (новому стандарту проектування доріг; аналізу дорожньо-транспортних пригод, зміцненню та розвитку потенціалу Укравтодору); послідовній політиці у сфері дорожньої безпеки (освітнім та інформаційним кампаніям); суворому контролю за дотриманням Правил дорожнього руху тощо.

«Вперше в історії України ми виділяємо в рамках новоствореного Дорожнього фонду гарантованих п’ять відсотків на забезпечення безпеки руху по всій державі. Я сподіваюсь, що цей закон буде проголосований в парламенті 17 листопада, і це буде найкращою відповіддю на Тиждень безпеки на українських шляхах, – що ми маємо законодавчий інструмент покращення якості та безпечності для українських громадян українських автошляхів», – говорить Міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

СТАТИСТИКА: щороку на автошляхах України гине понад 4 тис. осіб, більш ніж 30 тис. людей отримують травми!

Один із основних факторів ризику – ШВИДКІСТЬ!

 

Нагадаємо, З 14 по 20 листопада 2016 року в Україні триває Тиждень безпеки дорожнього руху. Міністерство інфраструктури презентувало комплексну соціальну кампанію з покращення БДР. 

План заходів із проведення Тижня безпеки дорожнього руху

Прес-служба САД у Донецькій області