Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Прес-центр » новини » Увага! Погіршення погодних умов! Снігові опади поступово охоплюють територію Донецької області!

Увага! Погіршення погодних умов! Снігові опади поступово охоплюють територію Донецької області!

Як і прогнозували синоптики, на Донеччину прийшли снігопади! Опади розпочалися з півдня регіону (Мангушського району) та стрімко поширилися територією Нікольського та Волноваського районів. Станом на 10:30 у роботах із зимового утримання автодоріг загального користування державного значення задіяно понад 10 одиниць спеціалізованої техніки ДП «Донецький облавтодор» (комбіновані дорожні машини та навантажувачі). Нагадаємо, для оперативної ліквідації наслідків негоди на автошляхи держзначення (міжнародні, національні та територіальні траси) заздалегідь було виведено дорожню спеціалізовану техніку.

а/д Н-20 Слов’янськ – Донецьк – Маріуполь, км 209 (на межі Волноваського та Нікольського районів)

Контактні телефони та адреси електронної пошти:

ДП «Донецький облавтодор» (підрядник із експлуатаційного утримання автодоріг загального користування державного значення): (0623) 52-22-55, (095) 152-53-04, disp@avtodor.dn.ua (диспетчер);

Служба автомобільних доріг у Донецькій області (замовник робіт і балансоутримувач автодоріг загального користування державного значення – міжнародних, національних і територіальних доріг): (050) 450-79-98, disp.sad.dn.ukravtodor@gmail.com (диспетчер).

Сторінка у Facebook 

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області