Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Прес-центр » новини » Увага! Зберігається висока ймовірність виникнення ожеледиці!

Увага! Зберігається висока ймовірність виникнення ожеледиці!

З початку поточної доби на теренах області зберігається нестійка погода. Через різні за характером випадіння атмосферні явища (снігопади, дощі та тумани), автодороги загального користування державного значення зберігають варіативний стан покриття: місцями засніжений, місцями «сніжна каша». Мокре покриття завчасно оброблено протиожеледними матеріалами для недопущення зимової слизькості.

Обережно за кермом! На Донеччині спостерігається тенденція до зниження температури повітря (вночі очікується до -8 °C)! У зв’язку з ускладненням погодних умов, зберігається висока ймовірність виникнення ожеледиці!

Станом на 16:00 на півночі та північному сході регіону снігопади майже припинилися, перемістившись до північно-західних, західних, центральних та частково південних районів області. Місцями сильний сніг спостерігається у Великоновосілківському, Мар’їнському, Костянтинівському, Добропільському, Покровському та Волноваському районах. У Нікольському та Мангушському – дощить.

У зимовому утриманні автодоріг загального користування державного значення (міжнародних, національних і територіальних) задіяно 38 од. спецтехніки: 23 КДМ, 12 навантажувачів, 2 трактори, автогрейдер.

Проїзд транспортних засобів автодорогами загального користування державного значення забезпечено. Обмежень у русі немає.

 Обмежень в русі транспортних засобів автодорогами держзначення немає. Проїзд забезпечено. Фотоархів Служби автодоріг

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області