УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Донецькій області

» Прес-центр » новини » Водії продовжують ігнорувати дорожні знаки, встановлені задля об’їзду аварійного мосту в Добропіллі!

Водії продовжують ігнорувати дорожні знаки, встановлені задля об’їзду аварійного мосту в Добропіллі!

Служба автомобільних доріг у Донецькій області звертається до відповідних органів ГУНП України в Донецькій області з проханням допомогти розв’язати ситуацію з несанкціонованим рухом автотранспорту міськими дорогами Добропілля (вул. Мелітопольська, вул. Чапаєва тощо), якими недобросовісні водії, всупереч тимчасово встановленим дорожнім знакам, об’їжджають аварійний міст (по вул. Алмазна), закритий, у зв’язку з реконструкцією, для руху всіх видів транспорту!

Зазначимо, що схема об’їзду мостового переходу на час відновлювальних робіт (погоджена зі Службою автодоріг у Донецькій області та відділом Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Донецькій області) передбачає маршрути, які пролягають виключно дорогами загального користування державного та місцевого значення.

Як повідомлялось раніше, проїзд автотранспорту має здійснюватися за маршрутами: Добропілля – Бокове – Нововодяне та Добропілля – Новодонецьке – Степанівка – Новоявленка – Новотроїцьке.

Для попередження водіїв про тимчасові зміни руху автотранспорту на під’їздах до Добропілля (у тому числі біля населених пунктів, які увійшли до тимчасових маршрутів об’їзду) підрядною організацією встановлено понад 40 дорожніх знаків та інформаційних панно, зокрема:

  • 1.37 «Дорожні роботи»;
  • 3.3 «Рух вантажних автомобілів заборонено»;
  • 5.28.1, 5.28.2, 5.28.3 «Напрямок руху для вантажних автомобілів»;
  • 5.29.3 «Тупик»;
  • 5.51 «Попередній покажчик напрямків»;
  • 5.56 «Схема об’їзду»;
  • 5.57.1, 5.57.2, 5.57.3 «Напрямок об’їзду»;
  • 7.3.1 «Напрямок дії».

Отже, проїзд автотранспорту міськими вулицями Добропілля суперечить рекомендованим маршрутам та суттєво впливає на безпеку дорожнього руху!

Також Служба зазначає, що запропонованими маршрутами об’їзду можуть користуватися водії легкового та пасажирського автотранспорту, а також водії вантажівок, чия вага не перевищує навантаження 7 тонн на вісь, а фактична маса не перевищує 24 тонни! (Відповідно до Постанови Кабміну від 21.10.2015 № 869 «Про внесення змін до пункту 22.5 Правил дорожнього руху».)

Нагадаємо, міст по вул. Алмазна знаходиться на балансі КП «Добропільський міський транспорт» Добропільської міськради.  Будівельно-монтажні роботи з реконструкції штучної споруди виконує ТОВ «Маст-Буд».

Прес-служба САД у Донецькій області