Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Прес-центр » новини » За маршрутом Слов’янськ – Бахмут продовжується капремонт міжнародної траси М-03 (ФОТО)

За маршрутом Слов’янськ – Бахмут продовжується капремонт міжнародної траси М-03 (ФОТО)

У межах Донецької області продовжується ремонт міжнародної траси М-03 Київ – Харків – Довжанський. Важка дорожня спецтехніка працює поблизу села Никонорівка у напрямку Бахмута.

Перехідний об’єкт капремонту 2018-2019 років – ділянка міжнародної траси М-03 Київ – Харків – Довжанський, км 686+000-км 702+000, за маршрутом Слов’янськ – Бахмут між селами Никонорівка та Міньківка

Після виконання робіт зі «згладжування» крутого спуску/підйому (виправлення поздовжнього профілю дороги) задля відкриття дальності видимості, а також встановлення залізобетонних лотків для відведення стічної води з проїзної частини, на об’єкті стартував завершальний етап – укладання верхнього шару асфальтобетонного покриття з щебенево-мастикового асфальтобетону.

На об'єкті виконано роботи зі «згладжування» крутого спуску/підйому («підняття» проїзної частини) та відкриття дальності видимості

Як вже повідомлялось, впродовж 2016-2018 років на замовлення Служби автомобільних доріг у Донецькій області (від кордону з Харківською областю, минаючи поворот на Слов’янськ, у напрямку Бахмута) відремонтовано близько 40 км траси М-03 Київ – Харків – Довжанський. Вже відновлена з гарантійними термінами експлуатації траса у межах Слов’янського району зберігає цілісність дорожнього одягу та не потребує ямкового ремонту.

Впродовж 2016-2018 років у межах Слов’янського району підрядником ТОВ «Славдорстрой» відремонтовано близько 40 км траси

У межах Бахмутського району між селами Никонорівка та Міньківка виконується вищеозначений капремонт 16 км траси, і ще 15 км впритул до Бахмута чекатимуть на покращення транспортно-експлуатаційного стану міжнародної траси.

Довідково

Автомобільна дорога загального користування державного значення М-03 Київ – Харків – Довжанський у межах Донеччини пролягає територією Слов’янського та Бахмутського районів; забезпечує транспортне сполучення Донецької та Харківської областей, приймає навантаження автотранспорту в бік Луганської області та у зворотному напрямку; сполучає український схід зі столицею і співпадає з найдовшим транспортним коридором Європи – Е40.   

Шановні водії! Роботи виконуються «під рухом»! Будьте вкрай уважні за кермом: виконуйте вимоги тимчасових дорожніх знаків та зважайте на сигнали регулювальників!

Ремонтно-будівельний сезон-2019

Підсумки роботи Служби за 2018 рік

Сторінка у Facebook 

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області