УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Донецькій області

» Прес-центр » новини » Заради життя: в Україні стартував Тиждень безпеки дорожнього руху

Заради життя: в Україні стартував Тиждень безпеки дорожнього руху

З 14 по 20 листопада 2016 року в Україні триватиме Тиждень безпеки дорожнього руху. Всеукраїнська акція має вкотре залучити представників влади всіх рівнів, наукової спільноти, бізнесу, громадськості, засобів масової інформації до обговорення шляхів подолання кризи в сфері безпеки дорожнього руху та запобігання дорожньо-транспортних пригод. 

Нагадаємо, Тиждень безпеки дорожнього руху проводиться в Україні та світі у рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011-2020 рр., проголошеного Резолюцією Генеральної Асамблеї  ООН № 64/255 від 10.03.2010, Резолюціями ООН № 66/260 від 23.05.2012 і № 68/269 від 29.04.2014. Основна мета заходів – реалізація довгострокових та скоординованих дій на підтримку безпеки дорожнього руху задля зменшення рівня аварійності та зведення нанівець «тихої епідемії» смертності та травматизму.

Впродовж Тижня безпеки фахівці Служби автодоріг мають проінспектувати організацію дорожнього руху в місцях проведення ремонтних робіт, відповідність дорожньої розмітки в місцях недостатньої видимості, наявність штучного освітлення тощо. Нагадаємо, за результатами попередньої акції, яка цьогоріч тривала з 16 по 22 травня, Службою автомобільних доріг у Донецькій області було виконано План заходів щодо покращення безпеки дорожнього руху та підвищення відповідальності користувачів доріг задля зниження рівня аварійності на автошляхах загального користування регіону.

Додамо, з початку року на Донеччині задля безпеки дорожнього руху ліквідовано понад 364 тис. м2 ямковості та 10 тис. м2 сітки тріщин; встановлено або замінено 8 539 дорожніх знаків; поновлено 1 571 км горизонтальної розмітки та позначено 12 225 м2 пішохідних переходів та напрямних острівців; встановлено або замінено 1 153 напрямних стовпчика; відремонтовано 1 779 м бар’єрного огородження; а також для забезпечення видимості дорожніх знаків вирубано 487 км чагарникової порослі.       

Крім того, до зимового періоду дорожниками встановлено 487 комплектів «сезонних» дорожніх знаків (1.13 «Слизька дорога», 7.12 «Ожеледиця», табличок 7.2.1 «Зона дії»).

Як повідомлялось раніше, мета Глобального плану ООН на Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху – скоротити втрати людських життів від ДТП шляхом активізації дій на регіональному, національному та глобальному рівнях, зосередивши зусилля на: 

  • управлінні безпекою дорожнього руху;
  • безпеці дороги і мобільності;
  • безпеці транспортних засобів;
  • безпечній поведінці користувачів доріг;
  • наданні медичної допомоги постраждалим в ДТП тощо.

План заходів із проведення Тижня безпеки дорожнього руху 

Прес-служба САД у Донецькій області