УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Донецькій області

» Прес-центр » новини » Завершені роботи з основного проїзду на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-30 Знам'янка – Луганськ - Ізварине км 384+820 - км 388+820

Завершені роботи з основного проїзду на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-30 Знам'янка – Луганськ - Ізварине км 384+820 - км 388+820

Автодорога ІІ категорії на м. Волгоград (прямує через мм. Дніпро, Донецьк) поширює транспортні зв’язки району тяжіння з загальною мережею доріг України і відіграє важливу роль в економічному розвитку регіону, близького та далекого зарубіжжя.
Ділянка розташована біля м. Покровськ.

На даний момент виконується зміцнення узбіч шлаком h-10 cм. , йдуть підготовчі роботи до нанесення розмітки та встановлення дорожніх знаків. 

Що було зроблено раніше:
- фрезерування існуючого покриття;
- влаштування шару з органо-мінеральної суміші;
- вирівнювання гарячим крупнозернистим щільним асфальтобетоном;
- влаштування верхнього шару покриття із щебенево-мастикового асфальтобетону (ЩМА -20).


Роботи виконує підрядна організація "Славдорстрой".


Місця проведення робіт огороджені, техніка безпеки суворо дотримується, люди працюють у спецодязі, організовано реверсний рух, встановлені знаки та огорожа. 


Про хід виконання робіт на мостах та дорогах Донеччини – читайте у наступних повідомленнях Служби автомобільних доріг у Донецькій області. Для цього вам необхідно підписатися на сторінку Служби автомобільних доріг у Донецькій області у Фейсбуці, а також на сайт Укравтодору.