Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Прес-центр » новини » Завершено ремонт ділянки міжнародної траси М-03 від Слов’янська у напрямку Бахмута (фото)

Завершено ремонт ділянки міжнародної траси М-03 від Слов’янська у напрямку Бахмута (фото)

За інформацією відділу якості, технічного контролю та нових технологій Служби автомобільних доріг у Донецькій області, від Слов’янська до повороту на с. Никонорівка у напрямку Бахмута завершено поточний середній ремонт ділянки міжнародної траси М-03 Київ – Харків – Довжанський (9,7 км).

а/д М-03 Київ – Харків – Довжанський, км 676+300-км 686+000, від Слов’янська у напрямку Бахмута, протяжність ділянки – 9,7 км (об'єкт 2018-го року)

На об’єкті у повному обсязі виконано роботи із заміни верхніх шарів покриття (з верхнім шаром із щебенево-мастикового асфальтобетону ЩМА-20), улаштування системи водовідведення (монтажу прикрайкових залізобетонних лотків і кюветів із монолітного цементобетону), заміни бар’єрного оцинкованого огородження та дорожніх знаків, нанесення розмітки.

Відремонтоване покриття промарковано дорожньою розміткою з використанням світлоповертальних фарб (роботи завершено 13.11.2018)

Таким чином, проїзну частину в межах Слов’янського району (від кордону з Харківською областю, минаючи Слов’янськ, до повороту на с. Никонорівка у напрямку Бахмута) повністю відремонтовано.

За два роки в межах Донецької області відновлено 36 км міжнародної траси М-03 Київ – Харків – Довжанський. Фото Служби автодоріг

а/д М-03 Київ – Харків – Довжанський, км 655+000-км 666+500, від повороту на Святогірськ у напрямку Слов’янськапротяжність ділянки – 11,5 км (об'єкт 2018-го року)

Решту міжнародної траси у межах Бахмутського району буде відремонтовано капітальним ремонтом. Цьогоріч роботи з комплексного відновлення дороги тривають на ділянці між селами Никонорівка та Міньківка. Головне завдання шляховиків – привести транспортно-експлуатаційні характеристики автодороги загального користування державного значення у відповідність до сучасних нормативних вимог: посилити конструкцію дорожнього одягу та забезпечити необхідну дальність видимості. 

а/д М-03 Київ – Харків – Довжанський, км 686+000-км 702+000, за маршрутом Слов’янськ – Бахмут, між селами Никонорівка та Міньківка, протяжність ділянки – 16,0 км (об'єкт 2018-2019 рр.)

Для цього на перехідному об’єкті виконано роботи з виправлення поздовжнього профілю траси: суттєвого зниження (до 2,5 м!) рівня дороги або підняття (на крутих спусках/підйомах) дорожнього насипу до проектних відміток.  

 Шановні водії! У Бахмутському районі роботи виконуються під рухом! Будьте обережні за кермом!

Додаткова інформація про об’єкт капремонту

Сторінка у Facebook 

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області