Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Прес-центр » новини » Завершено роботи з улаштування нової залізобетонної плити проїзної частини мосту поблизу Святогірська

Завершено роботи з улаштування нової залізобетонної плити проїзної частини мосту поблизу Святогірська

Виконано комплекс бетонних робіт із улаштування нової монолітної залізобетонної плити проїзної частини моста через ріку Сіверський Донець та пішохідних тротуарів. На черзі – укладання асфальтобетонного покриття та встановлення бар’єрного огородження. Паралельно будівельники продовжують «підмостові» та значні за обсягом роботи з відновлення цілісності бетонних поверхонь опор і балок та улаштування системи водовідведення.

Невдовзі проїзну частину повністю заасфальтують; поки що рух автотранспорту здійснюється у реверсивному режимі (смугою руху з нижнім шаром а/б покриття)

Після ремонту мостовий перехід, побудований у 1972-ому році, відповідатиме сучасним стандартам безпеки дорожнього руху   

Нагадаємо, перший з часу введення об'єкта в експлуатацію у 1972-ому році ремонт дозволить захистити несучі конструкції мосту існуючі балки прогонових будов та ригелі опор. Донедавна цим основним елементам споруди загрожувало стрімке руйнування через суттєві дефекти мостового полотна та порушення водонепроникності дорожнього одягу, насамперед, поржавілі температурні стики в колишній плиті та непридатний шар гідроізоляції. Після ремонту мостовий перехід відповідатиме сучасним стандартам безпеки дорожнього руху та розрахунковим навантаженням транспортних засобів.

Будівельники продовжують роботи з відновлення цілісності бетонних поверхонь ригелів опор і балок прогонових будов та улаштування системи водовідведення    

Штучна споруда завдовжки 233 пог. м розташована у Слов’янському районі на виїзді з села Богородичне у напрямку Святогірська та є частиною автомобільної дороги загального користування державного значення Т-05-21 /М-03/ – під’їзд до м. Святогірська, км 6+895. Поточний середній ремонт на замовлення Служби автомобільних доріг у Донецькій області виконує ТОВ «ВП Мост».  Джерела фінансування: Державний дорожній фонд та обласний бюджет.

Також у рамках експлуатаційного утримання розпочато ремонт мережі зовнішнього освітлення ділянки дороги через село Богородичне, включаючи й вищезазначений мостовий перехід, та вже завершено комплексне відновлення двох тамтешніх автопавільйонів.

На об’єкті розпочато роботи з ремонту мережі зовнішнього освітлення (із заміною світильників, ремонтом тумб опор та фарбуванням опор освітлення)

У рамках експлуатаційного утримання завершено комплексне відновлення двох автопавільйонів «Богородичне»

Шановні водії, рух автотранспорту ще здійснюється у реверсивному режимі – з перекриттям половини ширини проїзної частини! Будь ласка, дотримуйтесь вимог тимчасово встановлених технічних засобів організації дорожнього руху!

Сторінка у Facebook   

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області