Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Прес-центр » новини » ЗМІ про нас: дорога на Покровськ тимчасово відкрита (ВІДЕО)

ЗМІ про нас: дорога на Покровськ тимчасово відкрита (ВІДЕО)

Відкрито рух для всіх видів транспорту автомобільною дорогою загального користування державного значення Н-32 Покровськ – Бахмут – Михайлівка, від села Нова Полтавка у напрямку Костянтинівки. Відновлення проїзду є тимчасовим заходом, пов’язаним з необхідністю забезпечити безперебійне транспортне сполучення та оперативне виконання робіт із зимового утримання між Мирноградом та Костянтинівкою на час несприятливих погодних умов.

Нагадаємо, рух ділянкою національної траси відкрито з 27 листопада 2018 року!

Джерело: «Антикризовий медіа-центр» 

 

Джерело: Телеканал UA: ДОНБАС

 

Після завершення зимового періоду року комплексне відновлення траси продовжиться. До того часу на об’єкті виконуватимуться роботи, не пов’язані з ремонтом основного проїзду. Як вже повідомлялось, 19 листопада на ділянці завершено роботи з укладання нижнього шару асфальтобетонного покриття, планування та укріплення узбіч. Для забезпечення безпеки дорожнього руху відремонтовану 4-кілометрову ділянку промарковано й тимчасовою дорожньою розміткою. 

Шановні водії! Будьте вкрай уважні та обережні за кермом! Зважайте на тимчасові знаки, встановлені дорожниками для продовження робіт (зокрема, із ремонту водопропускних труб, розширення земляного полотна тощо)!

Повідомлення про відкриття руху

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області