УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Донецькій області

» Прес-центр » Законопроекти » Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроекти щодо створення Дорожнього фонду

Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроекти щодо створення Дорожнього фонду

6 жовтня 2016 року Верховна Рада України підтримала в першому читанні законопроекти щодо створення Дорожнього фонду, ініційовані Міністерством інфраструктури України. За прийняття проекту Закону про внесення змін до Закону України «Про джерела фінансування дорожнього господарства України» щодо удосконалення механізму фінансування дорожньої галузі (№ 4014а)  за основу проголосувало 286 народних депутатів, за прийняття за основу проекту Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо удосконалення механізму фінансування дорожньої галузі (№4015а) – 275.

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян висловив вдячність кожному народному депутату, який підтримав законопроекти, внесені Міністерством інфраструктури: «Це – не остаточна перемога, але важливий крок до неї. Дякую кожному, хто підтримав наші законопроекти! Дякую кожному, хто вболівав і вірив! Тепер готуємось до Інфраструктурного дня у парламенті, під час якого розглядатиметься пакет законодавства, який докорінно змінить систему управління інфраструктурою, переведе її з пост-радянських рейок на хорошу сучасну колію».

Володимир Омелян відзначив, що Дорожній фонд стане ефективним інструментом для системного вирішення проблем із дорогами в Україні: «Мені приємно, що ідею створення Дорожнього фонду гаряче підтримав і попередній прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, і нинішній очільник Уряду Володимир Гройсман. Сьогоднішнє голосування є сигнальним. Остаточне рішення буде прийнято парламентом під час розгляду великого пакету законодавства, який ми внесли до Верховної Ради. Сподіваюсь, з 1 січня 2017 року в Україні працюватиме та система, про яку ми мріяли, а не ручне управління коштами на ремонт доріг, як це є зараз».

Джерело: Міністерство інфраструктури України