УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Донецькій області

» Про Службу » Структура

Структура

Приймальня:

тел.: (06264) 2-19-01, sad@dn.ukravtodor.gov.ua, info_donetsk@ukravtodor.gov.ua 

Провідний уповноважений з антикорупційної діяльності:

Стріжков Радіон Миколайович

тел.: (06264) 2-19-01, (050) 181-68-65, antycor-dnukravtodor@ukr.net

Відділ бухгалтерського обліку та звітності – головний бухгалтер:

Константинова Світлана Федорівна 

  • організація обліку фінансово-господарської діяльності Служби, контроль за схоронністю власності організації, цільовим використанням коштів і матеріальних цінностей, суворим дотриманням режиму економії і господарського розрахунку.

тел.: (06264) 2-19-95

Адміністративно-господарський відділ – начальник відділу

Цвіркун Андрій Васильович 

тел.: (06264) 2-19-01

Тендерно-договірний відділ – начальник відділу

Шуранова Тетяна Миколаївна

  • підготовка і проведення тендерів, укладання договорів, їхня реєстрація і збереження, контроль за виконанням договорів.

тел.: (06264) 2-19-95

Відділ ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг, штучних споруд та безпеки дорожнього руху – начальник відділу:
Решетніков Ігор Володимирович

  • забезпечення безпечного і безперебійного проїзду транспорту по автомобільних дорогах області; договірні відносини з підрядниками і забезпечення їх проектно-кошторисною документацією, технічний нагляд, контроль якості і приймання виконаних робіт, що входять до компетенції відділу; планування робіт із усіх видів ремонтів автодоріг і штучних споруд; планування і контроль робіт з безпеки руху, статистична звітність.

тел.: (06264) 2-18-88

Відділ інвестиційно-кошторисної роботи, будівництва, реконструкції та капітального ремонту – начальник відділу:

Чинник Олександр Анатолійович

  • складання і перевірка проектно-кошторисної документації; затвердження проектно-кошторисної документації; приймання і перевірка договірних цін і одиничних вартостей виконуваних робіт; консультації з питань складання договірних цін; приймання форми КБ-2в.

тел.: (06264) 2-19-95

Відділ якості, технічного контролю та нових технологій – начальник відділу:

Колос Олексій Володимирович

  • участь у плануванні робіт із будівництва, реконструкції і ремонту автодоріг і споруд на них; забезпечення підрядних організацій затвердженою проектно-кошторисною документацією; забезпечення безпечного і безперебійного проїзду автотранспорту по автомобільних дорогах; організація підрядних робіт, що входять до функцій замовника, на об’єктах будівництва, реконструкції та ремонтів; контроль договірних відносин з підрядними організаціями по об’єктах будівництва, реконструкції та ремонтів; здійснення технічного нагляду, контролю якості і приймання робіт із будівництва, реконструкції і ремонту; статистична звітність.

тел.: (06264) 2-19-01

Юридичний відділ – начальник відділу:

Мендрух Олексій Миколайович 

  • забезпечення коректного застосування в організації нормативно-правових актів та інших документів; розробка та участь у розробці проектів наказів, експертиза договорів та інших документів з питань діяльності організації; організація претензійної та позовної роботи; участь у забезпеченні захисту майнових прав і законних інтересів організації.

тел.: (06264) 2-19-01

Фінансово-економічний відділ – начальник відділу:

Макаренко Любов Сергіївна

  • планування робіт із усіх видів діяльності Служби; розробка фінансового плану; організація контролю за виконанням планів за затвердженими показниками, а також статистичний облік.

тел.: (06264) 2-19-01

Лабораторія з контролю якості виробництва – начальник лабораторії:

Бутенко Віталій В’ячеславович

  • проведення перевірок якості виконаних дорожньо-будівельних робіт, використовуваних будівельних матеріалів і дотримання технологічних процесів; впровадження прогресивних технологій, нових будівельних матеріалів, конструкцій при виробництві дорожньо-будівельних робіт; участь у комісіях з виявлення причин браку.

тел.: (06264) 2-19-01

Старший інспектор з кадрів: 

Ковальова Любов Миколаївна

тел.: (06264) 2-19-95